شرایط و قوانین

در مورد محصولات مجازی, بلافاصله بعد از پرداخت, اطلاعات و فایلهای مربوطه برای شما ارسال میشوند, به همین دلیل بعد از پرداخت وجه به هیچ عنوان امکان بازگشت کالا وجود ندارد.

در مورد محصولات فیزیکی شرایط بازگشت کالا مطابق شرایط تولید کننده اصلی آنها میباشد. در بخش توضیحات هر محصول, شرایط بازگشت و گارانتی به طور کامل توضیح داده شده است. و خرید محصول به منزله پذیرفتن این شرایط میباشد.

پشتیبانی, گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات به عهده تولید کننده آنها میباشد. ما اطلاعات مربوط به هر یک از این موارد را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید راحت تر خرید کنید.

بعد از خرید محصولات, راهنمایی شرکت در جشنواره آنها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. توجه کنید که برای بیشتر جشنواره ها, علاوه بر خرید محصول, ثبت نام نیز نیاز میباشد. مراحل ثبت نام در جشنواره ها را با دقت و با استفاده از راهنماییهای برگزار کننده انجام دهید. در صورت هر گونه اشتباه در پروسه ثبت نام عواقب بعدی آن به عهده خود شماست.

اهدای جوایز به عهده برگزار کنندگان هر جشنواره میباشد و ما هیچ گونه مسئولیتی را در قبال نحوه برگزاری جشنواره, روند اهدای جوایز و سایر موارد بر عهده نخواهیم گرفت.

ما به طور کامل روند اجرای جشنواره ها را زیر نظر خواهیم گرفت و در صورتی که یک برگزار کننده خلف وعده نماید, به هیچ عنوان محصولات و جشنواره های آتی وی در سایت ما نمایش داده نخواهند شد.


سبد خرید خالی است

محاسبه خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

قیمت بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده

پرداخت